загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лікар порадила спосіб загальмувати старіння

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В інтерв’ю лікаря дієтолога Ольги Чунтонової прозвучала думка про те, що недостатній рівень вітаміну Е в жіночому організмі асоціюється з виникненням симптомів, властивих старінню.

Наприклад, в цьому випадку спостерігається слабкість м’язів, погіршується зір, можуть порушуватися баланс тіла і хода, слабшає репродуктивна функція. 

“Шкіра втрачає еластичність, волосся стає тьмяним і починає ламатися”, – додала медик.

Доступним способом загальмувати старіння у жінок за рахунок поповнення запасів такого важливого вітаміну Чунтонова назвала споживання деяких продуктів. Зокрема, його джерелом є соняшникова олія (міститься вітамін Е і в багатьох інших рослинних оліях).

Один з кращих “продуктів молодості” для жінок є броколі – овоч відрізняється особливо високою концентрацією вітаміну Е.

Інші його постачальники-соняшникове насіння, курага, горіхи, болгарський перець, пшеничні висівки. Жінкам (і чоловікам теж) потрібно отримувати до 15 мг вітаміну Е на добу. 

Джерело:
До списку новин