загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Антиоксидант та захисник печінки: 6 причин частіше їсти гливи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

6 причин їсти гриби гливи якомога частіше.

Зміцнення кісток.

Коли гливи ферментуються кишковою мікробіотою, це призводить до сприятливих змін, які посилюють активність клітин, що утворюють кісткову масу.

Антиоксиданти.

Глива багата полісахаридами, які відомі своєю антиоксидантною та протираковою активністю.

Проти діабету.

Гливи, що вживаються протягом двох семиденних періодів протягом 24-денного дослідження, значно знизили рівень цукру в крові, артеріальний тиск, тригліцериди та холестерин у людей з діабетом.

Підтримка імунітету. Згідно з дослідженнями, діти з частими інфекціями дихальних шляхів, які отримували сироп, що містить бета-глюкани з глив та вітамін С, менше хворіли. Бета-глюкан не тільки значно знизив кількість інфекцій нижніх дихальних шляхів, але також частоту грипу та грипоподібних захворювань у них.

Протираковий ефект.

Крім бета-глюканів, гливи є джерелом корисних макромолекул, які грають протипухлинну, імуномодулюючу та антиоксидантну роль. Унікальне поєднання полісахаридів, протеогліканів та поліпептидів у грибах гливи може бути настільки імуностимулюючим, що вони можуть подолати обмеження традиційних методів лікування раку.

Захист печінки.

У ході досліджень особливий полісахарид із гливи захищав печінку від хімічного пошкодження. Екстракт гливи продемонстрував аналогічну захисну дію у полегшенні хімічного пошкодження печінки у тварин.

Джерело:
До списку новин