загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Секрет довголіття. Чому деякі люди живуть до 100 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Існує кілька факторів, які пов’язані з довголіттям і потенційно можуть забезпечити людині життя до 110-115 років. Подробицями з журналістами поділилися геріатри.

Позаштатний експерт МОЗ Ольга Ткачова зазначає, що одним з ключових моментів є спосіб життя людини, приблизно на 25% все залежить від генетики. Важливо намагатися зберігати фізичну активність і уникати переїдання. Лікарка радить включити в раціон побільше клітковини і утриматися від шкідливих звичок, включаючи алко – і тютюнозалежність.

Такі пристрасті не тільки скорочують тривалість життя, але також підвищують ризик розвитку серцево-судинних недуг і онкології. Ще одним секретом довголіття геріатр знаходить соціальну активність. Людині потрібно спілкуватися з іншими і зберігати затребуваність, тоді як самотність виступає одним з перешкоджають довголіттю факторів.

Позицію колеги поділяє і Юрій Конєв, який нагадав, що довголіття починається після 90. Ключовим моментом дійсно залишається спосіб життя. Жінкам цілком реально дожити до 115-117 років, впевнений фахівець, для чоловіків це трохи менше — від 110 до 112 років.

Від повсякденних звичок залежить до 70% результату, потім роль відіграє генетична схильність, важливим моментом залишається і система охорони здоров’я.

Поки тенденція до довгожительства зберігається в теплих регіонах планети, хоча немає точних підтверджень, що в холодному кліматі люди живуть менше.

Джерело:
До списку новин