загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як прожити довше: новий фактор довголіття виявили вчені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Численні дослідження пов’язують довголіття зі способом життя і харчуванням. Проте нещодавно вчені також виявили ще один фактор, який може впливати на тривалість життя – рівень освіти.

До такого висновку прийшли дослідники з Віденського університету економіки і бізнесу. У ході наукової роботи фахівці вивчили взаємозв’язок між нерівністю в освіті та нерівністю в очікуваній тривалості життя в 31 європейській країні.

Дослідження, проведене вченими Клеменсом Данлером і Катаріною Пфафф, показало, що в країнах, населення яких не має можливості отримати рівний доступ до вищої освіти, також з більшою ймовірністю буде нерівна тривалість життя.

“Коли мобільність між поколіннями всередині країни недосконала, політика в галузі освіти є потужним інструментом громадської охорони здоров’я, який може приносити користь людям протягом усього їхнього життя”, – заявила Пфафф.

Джерело:
До списку новин