загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Надлишок інформації позбавляє людей похилого віку пам’яті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У сучасному світі літні люди змушені обробляти дуже багато інформації. Дослідники з Rotman Research Institute встановили, що це може порушити формування спогадів, що послабить пам’ять.

Коли ми молоді, наш мозок здатний генерувати величезну кількість спогадів, пов’язаних з тими чи іншими подіями або переживаннями.

Але з віком ця здатність погіршується, особливо в плані фільтрації непотрібної інформації. Мозок з роками гірше викидає ті спогади, які нам не потрібні, через що він просто захаращується інформацією, яка блокує оперативне Витяг потрібної інформації.

Такі висновки дослідження, яке охоплює спостереження тривалістю більше 20 років. Вчені довели, що даний безлад з інформацією в мозку заважає літнім людям швидко згадувати ті чи інші події і деталі.

Саме це і є причиною погіршення пам’яті з віком. Мозок просто перевантажений інформацією, ми не можемо її викинути, щоб звільнити місце для нових даних.

Через це спогади просто не витягуються. Надлишок інформації пояснює парадокс старіння-існує уявлення про те, що з віком ми набуваємо мудрість і знання, але ж і наша пам’ять з віком теж погіршується.

Коли літні люди намагаються згадати якусь конкретну деталь, вони відчувають великі труднощі, оскільки ця деталь пов’язана з іншими деталями в розумі, і їх необхідно відфільтрувати.

Позитивним моментом, однак, є те, що літні люди можуть краще використовувати весь цей величезний обсяг інформації для прийняття рішень, як встановили дослідники. Правда, саме в цій області необхідні додаткові дослідження.

Джерело:
До списку новин