загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як уникнути переохолодження в умовах війни - поради від ДСНС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В умовах війни ніколиі не знаєш, чого варто очікувати сьогодні чи завтра. Рашистські окупанти перебивають постачання газу та електроенергії у населених пунктах.

Все це призводить до трагічних наслідків. Одна з небезпек - переохолодження. Як його уникнути - розказали рятівники. Почнемо з того, що переохолодження організму починається вже тоді, коли температура тіла людини опускається нижче за звичайні 36,6 градусів.

Симптоми переохолодження:

Сонливість

Озноб

Зниження фізичної активності

Втрата свідомості

Сплутаність свідомості

Втрата пам’яті

Нечітка мова або бурмотіння

Повільне дихання

Слабкий пульс

Незграбність

Яскраво червона/синя шкіра

Чого не варто робити?

Не намагайтесь швидко зігрітися. Не розтерайте руки чи ноги. Не вживайте алкоголь і тютюн. Не вживайте нічого, що може звужувати судини. Як діяти? Споживайте теплу рідину. Одягайте декілька шарів одягу. Грійтеся ковдрами та/або один об одного. Як уникнути? Якщо речі змокли - перевдягніться в сухі.

Шукайте укриття в сухих та теплих місцях - утепляйте кінцівки, шию та голову. Розмістіть під собою подушки та каремати. Уникайте протягів.

За можливості пийте теплий солодкий чай та їжте багату на білок їжу. Робіть протсі вправи руками і ногами щоб зігрітись.

Бережіть себе та своїх рідних.

Джерело:
До списку новин