загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Калуші запрошують до скандинавської ходьби та навчання в Університеті третього віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Територіальний центр соціального обслуговування міста Калуша запрошує всіх бажаючих із числа тимчасово переміщених осіб до безкоштовних занять.

Слухачки Університету третього віку займаються скандинавською ходьбою на стадіоні "Хімік". Внутрішньо переміщені особи мають змогу обрати: спортивно-оздоровчі заняття, які проводять у робочі дні з 10.30 на спортивному майданчику біля школи №10 (вул. Євшана); заняття скандинавською ходьбою у вівторок і четвер із 09.00 на стадіоні "Хімік" (вул. Чорновола) заняття Університеті третього віку щосереди з 15.00.

Основною метою соціального проєкту "Університет третього віку" є реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей; навчання основам комп’ютерної грамотності для пенсіонерів та осіб із інвалідністю "Мій друг комп’ютер", навчання основам роботи на планшеті та сенсорному телефоні "Зі смартфоном на ти".

За довідками звертатись: м. Калуш, вул. Євшана,9 (інженерний корпус), другий поверх, каб. №221. Телефонувати: +38 (03472) 5-34-91.

Джерело:
До списку новин