загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лікарі називають три звички, які ведуть до довголіття: «прості моделі поведінки»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Експерти констатують, що «прості моделі поведінки» за їх регулярної практики можуть забезпечувати людям довголіття. Бажання прожити довге та здорове життя – це чудово.

Але необхідні певні зусилля, щоб підтримувати своє здоров’я та тіло у належному стані, – про це кажуть фахівці Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC).

За словами вчених, довголіттю можуть сприяти різні звички, але навіть дотримання трьох із них значно підвищує шанси на більш тривале життя. Шестирічне дослідження показало, що «три ключові фактори можуть вплинути на те, чи помре людина молодою або житиме повним життям».

На думку дослідників, наступні три звички, які вони називають «простими моделями поведінки», мають величезний вплив на здоров’я і загальну смертність. Дотримання здоровішого раціону. Відмова від куріння. Помірні фізичні вправи не менше 21 хвилини на день.

Лікарі радять вживати більше цілісних рослинних (цільнозернових) продуктів, уникати поїдання промислово оброблених продуктів. «Старіння та вікові хвороби тісно пов’язані з окисленням організму, але вживання в їжу продуктів, багатих на антиоксиданти, може уповільнити цей окисний процес».

Найкращим принципом харчування експерти вважають різноманітність продуктів, коли різноманітні фрукти, овочі, трави, спеції споживаються з кожним прийомом їжі.

Таким чином, організм поступово наповнюється антиоксидантами, завдяки яким ефективніше очищається від токсини і зберігає енергійність. Не курити. У процесі куріння легені наповнюються токсичними смолами та димом, хоча цей орган має насичувати киснем кожну клітину тіла. Відмова від куріння не тільки зміцнює здоров’я легень, з цим пов’язаний також факт збереження довших захисних теломерів – своєрідних «ковпачків» на кінцях наших хромосом, які утримують ДНК від розпаду.

У свою чергу у курців дослідження виявили укорочені теломери, що є фізіологічним маркером нетривалого терміну життя. Читайте також: Продукти, що викликають запалення суглобів – від глютену до аспартаму Помірне фізичне навантаження. Спорт важливий, але тренуватися надто інтенсивно, як олімпійцю – не потрібно. Ось що кажуть лікарі: «Чим частіше ви встаєте з робочого столу або дивана, чим рідше ви проводите в сидячому положенні і чим рідше сидите протягом тривалого часу, тим краще, якщо ви хочете прожити довге і здорове життя».

Мінімальний рівень помірної фізичної активності, коли дихання стає дещо прискореним, становить 21 хвилину на день. Це може бути активна ходьба, без підтюпцем, вправи, плавання, їзда на велосипеді, танці, деякі домашні справи (наприклад, миття підлоги), робота на ділянці.

“Прийняття лише цих трьох простих моделей поведінки знижує шанси людей померти. на 82 відсотки”, – резюмують медики.

Джерело:
До списку новин