загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Прожила більше століття: 102-річна мешканка Шотландії розкрила секрет алкогольного довголіття

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як пише InYourArea, до 98 років жінка проживала у своєму будинку в Единбурзі, а потім переїхала до Мюррейсайду. Зазначається, що жінка продовжує активно спілкуватися зі своїми родичами, онуковою племінницею та племінником та 10-ма праправнуками. Своїх дітей вона не має.

Своїм головним секретом довгого життя Еліс назвала келих гарного вина, а також бажання зробити щасливими своїх близьких. Окрім того, жінка обожнює гумор. Вона відсвяткувала свій день народження шоколадним тортом, а співак виконав їй серенаду з її улюблених пісень.

Еліс є прихильницею красивих краєвидів та історичної архітектури міста. Одне з її улюблених місць для відвідування – Північ Шотландії. Сюзанна Велш, яка управляє будинком у Мюррейсайді, сказала: "Еліс улюблена мешканка будинку, вона завжди доглядає інших і змушує всіх сміятися. Для нас було честю підняти келих за її неймовірне життя, і ми дуже пишаємося тим, що вона стала частиною нашої родини Мюррейсайд.

Раніше 103-річний американець, ветеран Другої світової війни, Ендрю Славонік назвав секретом свого довголіття пиво.

Джерело:
До списку новин