загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ці риси характеру допомагають жити довго та щасливо. А ви володієте ними?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У сучасному світі важко жити без оптимізму через постійні проблеми та розчарування. Саме через це так поширені депресія та різні психічні розлади. Щоб було, з кого брати приклад, поспостерігайте за довгожителями. Більшість з них уміють знаходити позитивні моменти навіть у найскладніших ситуаціях. Завдяки такому світогляду вони живуть на кілька років довше, і це відзначає багато вчених.

Дослідження пов'язують це із впливом стресу на організм та вмінням відгороджуватися від нього. Вміння якісно відпочивати Для нормального функціонування організму потрібно грамотно чергувати роботу та відпочинок. Якщо цього не буде, ви будете дуже виснаженими, що потягне за собою неминучі наслідки у фізичному та ментальному здоров'ї.

Психологи наполягають, що у нас повинні бути розвантажувальні дні хоча б кілька разів на тиждень. Знайдіть оптимальний спосіб, який допоможе вам забути про роботу на кілька годин на день. Довгожителі дуже вміло цим користуються.

Прагнення дізнаватися нове Вчені неодноразово доводили, що людський мозок подібний до м'язів, які потрібно весь час тренувати. Якщо ви щодня будете давати йому продукти мислення, він не старітиме та буде залишатися ясним якомога довше. Зовсім не обов'язково записуватися на курси з вивчення чергової мови.

Буде досить переглядати складних фільмів, читати нову книгу раз в кілька місяців і намагатися більше розмовляти з друзями, а не листуватися в месенджерах.

Розумова діяльність дозволяє мозку утворювати нейронні зв'язки, а це прямий шлях до його довгої молодості. Раніше ми розповідали, яким секретом довголіття користується відомий карпатський цілитель. Читайте також, секрети молодості від кореянок, які справді працюють.

Джерело:
До списку новин