загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У будь-якій ситуації зберігай гідність!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ніколи не звинувачуй себе. Ти зробила все, що могла… Ніколи нікого не повчай. Навіть якщо точно знаєш, що виявишся правими. Згадай, як це дратувало тебе свого часу. І чи слідувала ти сама порадам старших…

Не намагайся допомогти, якщо тебе про це не просять. Нікому не нав’язуйся. Не намагайся захистити близьких від усіх напастей світу. Просто люби їх.

Не скаржся! На здоров’я, на сусідів, уряд, пенсійний фонд! Не перетворюйся на сварливу стару на лавці біля під’їзду. Не чекай подяки від дітей. Пам’ятай: немає невдячних дітей – є дурні батьки, які чекають від дітей подяки.

Не вимовляй фраз типу: «Я у твоєму віці…», «Я віддала тобі найкращі роки…», «Я старший, тому я краще знаю…». Це нестерпно! Якщо в тебе будуть онуки, не наполягай, щоб вони називали тебе на ім’я, а не бабусею. Це безглуздо. Не витрачай останні гроші на омолоджуючі процедури. Це безглуздо. Краще витратити їх на подорож. Не дивися на себе в дзеркало і не роби макіяж у затемненому приміщенні. 

НЕ лести собі. І намагайся по можливості виглядати елегантно. Саме елегантно, а не молодо. Повір мені – так буде краще.

Бережи свого чоловіка, навіть якщо він став зморшкуватим, безпорадним, буркотливим старим. Не забувай, що колись він був молодим, сильним та веселим. І, напевно, він один з небагатьох, хто пам’ятає тебе юною, тонкою, красивою. І, можливо, він єдиний, кому ти зараз по-справжньому потрібна…

Не намагайся за будь-яку ціну бігти за часом: розбиратися в нових технологіях, маніакально стежити за новинами, постійно вивчати щось нове, щоб не «відстати від життя». Це смішно. Роби те, що тобі подобається. Ні в чому себе не звинувачуй. 

Хоч би як склалося твоє життя чи життя твоїх дітей — ти зробила все, що могла. У будь-якій ситуації зберігай гідність! До самого кінця! Постарайся, моя люба, це дуже важливо. І пам’ятай, якщо ти досі жива, то це комусь потрібно.

До списку новин