загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Тарифи на воду зростуть вже у червні: як можна буде економити на оплаті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На сьогоднішній день в Україні діє мораторій на підвищення комунальних тарифів, проте уряд вирішив переглянути деякі з них, зокрема на електроенергію та воду. Якими будуть нові суми у платіжках поки не відомо, але в НКРЕКУ заявили, що економічно обґрунтований тариф на холодну воду на сьогоднішній день більший приблизно на 30% від поточного.

Отже тарифи в середньому підвищаться на 30%. Проте, як відомо, у кожному регіоні України водоканали встановлюють свої ціни на послуги, про що споживачам повідомляють окремо.

Тарифи водоканалів у різних регіонах країни залежать від: особливостей надання послуг та обсягів споживання; кількості споживачів, які користуються послугами за одним договором (абонентським рахунком).

Джерело:
До списку новин