загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Тернополі пенсіонери вчилися сапсерфінгу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Тернополі провели безкоштовне заняття із сапсерфінгу для пенсіонерів. Це вид спорту, під час якого людина, стоячи на спеціальній дошці, катається по воді за допомогою весла.

Про це Суспільному розповіла завідувачка відділення денного перебування центру соціального обслуговування населення Світлана Чайківська.

За її словами, для відвідувачів Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення таке заняття організували вперше. "Мені 60 років, я в нашому Терцентрі вже більше 10 років.

Беру активну участь у всьому. Роблю зарядку в середу на острові "Здоров’я". Спорт – це є життя. Тим більше для людей похилого віку, але я себе такою не вважаю.

Потрібно рухатися швидше, більше і краще", – розповіла тернополянка Любов Салова. Власниця школи сапсерфінгу Олена Уколова розповіла, чим корисний такий вид спорту. "По-перше, це їх розважає. Це позитивні емоції. Я думаю, це найголовніше. І так, це помірне фізичне навантаження".

Джерело:
До списку новин