загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найсильніша група крові: її власники житимуть найдовше

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У чому особливості груп крові - короткий екскурс в історію Археологи і антропологи стверджують, що раніше всіх була відкрита перша група крові, що логічно з її назви. Вона належала людям, які займалися полюванням і збиранням.

У той момент, коли людина стала розвивати сільське господарство і землеробство, утворилася друга група крові через відмінності в раціоні харчування і спосіб життя.

Третя властива кочівникам і скотарям, побут яких сильно відрізнявся від попередніх двох.

Четверта група крові була відкрита набагато пізніше, і в причинах її появи вчені не знайшли однозначної відповіді - або це сталося через забруднення навколишнього середовища, або через змішані шлюби.

Перша група крові - особливості виду

Відомо, що від групи крові залежить схильність до тих чи інших захворювань, наприклад: О - алергія, шлунково-кишковий тракт, щитовидна залоза, тромбози; А - онкологія, захворювання крові, судин і серця; В - хвороби органів дихання, цукровий діабет, інфекції; АВ - атеросклероз, опорно-руховий апарат і всі хвороби другої і третьої груп.

Однак незважаючи на можливість стати володарем специфічної недуги, люди з першою групою крові успішно доживають до старості. І немає в цьому ніякої загадки - чим унікальна 1 група крові зрозуміло, виходячи з відсутності схильності до захворювань, від яких люди вмирають частіше.

До них відносяться проблеми з серцево-судинною системою, онкологія, атеросклероз і цукровий діабет. Ті, у кого перша група крові, як і предки, залишилися найбільш витривалими.

Джерело:
До списку новин