загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Секрет довголіття — у спокої і молитві: жінка з Тернопільщини відзначила 102-й день народження

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На уродини до пані Ольги на хутір Григорі, що поблизу села Добромірка, з’їхалася велика родина. Жінка виростила двох доньок, має п’ятеро онуків, сім правнуків та одного праправнука.  Чоловіка Ольги Іщук у 1944 році забрали на війну конвоїри. Відтоді вона його не бачила.

Пані Ольга так і не вийшла більше заміж.  У свої 102 роки Ольга Іщук уже пересувається у візку й погано бачить. Але добре чує, має гарну пам’ять. Любить слухати церковні служби та промовляти молитви, які добре пам’ятає. Бабуся каже, що прожила так довго тому, що живе далеко від міста, в умиротворенні й гармонії з природою, нікому не бажає зла...

“У кого спокійні нерви, того й хвороби менше чіпляються. Треба спокійно жити”, — каже Ольга Іщук.  читайте також:Війна забрала життя 30-річної бойової медикині Наталі Депи. “Тату, я теж піду на фронт” “Ми любили приїздити до бабусі на літо, — пригадує онук, священник УГКЦ Олег Іщук.

— Вона дуже нас любила, брала з собою до церкви, вчила молитов. І дуже хотіла, щоб хтось із нас став священником. Так склалося, що саме я обрав такий шлях”.  Найбільша мрія довгожительки — щоб швидше закінчилася війна. Пані Оля щодня молиться за наших захисників і дуже хоче дочекатися перемоги. 

Джерело:
До списку новин