загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

80-літня героїня коміксу з Волині допомагає снайперам із ЗСУ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Марія Тимощук з села на Волині - колишня остарбайтерка і над усе не хоче повторення нацизму-рашизму, тому плете маскувальні сітки. Про це пише Волинь. – На базі бібліотеки та клубу села Кульчин діє волонтерський сатальний цех, що у співпраці з Рій - фонд допомоги війську бере участь в реалізації проєкту #Замаскуй_військового.

Найстаршою волонтеркою є наша односельчанка Марія Тимошук, – розповіла у мережі Лариса Лотоцька, мешканка Кульчина Ковельського району Волині. Марія Тимощук – хоч і у поважному віці - 80 літ їй, та сотає нитки для маскувальних костюмів та інших маскувальних засобів для військових, зокрема для снайперів на передовій. Що таке сатальний цех?

Це коли мішки з-під кави ріжуть на квадратики. Квадратики розбирають на нитки і зв'язують в пучки. Пучок ниток мішковини потрібної довжини беруть майстрині і плетуть кікімори. Пані Марія ставиться до цієї роботи, як до важливої справи. Рада, що може бути корисною.

У селі Кульчин і не тільки тут відома ще і як героїня коміксу, створеного колективом Спільне / Commons, оскільки вона має важке воєнне дитинство, поневірялася з сім’єю по нацистських таборах. Тепер, пише односельчанка баби Марії, дуже символічно, що колишня маленька «остарбайтерка», жертва нацизму, через 80 років, своєю активною життєвою позицією та волонтерською діяльністю наближає нашу перемогу. У новітнього нацизму немає жодних шансів.

Джерело:
До списку новин