загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жінці виповнилося 100 років: у чому секрет її довголіття

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Жінка впевнена, що дожити до 100 років і побачити своїх правнуків їй допомогла наполеглива праця.  "Завжди залишайтеся позитивними і завжди дивіться на світлий бік життя", - назвала вона ще один секрет довголіття.

Жінка вийшла на пенсію у віці 80 років, а почала працювати одразу після закінчення школи. Вона виготовляла гігієнічні рушники, продавала сумки та була прибиральницею.  Коли Вудс було 59 років, у неї діагностували рак грудей.

Вона пройшла курс лікування і перемогла захворювання. За словами жінки, найяскравіший спогад у її житті – це зустріч із чоловіком Френком. Вудс познайомилася з чоловіком у 17-річному віці і була з ним аж до його смерті 2005 року. Разом із чоловіком жінка часто подорожувала.

Раніше 103-річна британка Гільда Крос розкрила секрети свого довголіття. Секретами довголіття Крос назвала бажання завжди залишатися активною та зайнятою. Крім того, вона впевнена, що прожила так довго завдяки улюбленим алкогольним напоям. 

Джерело:
До списку новин