загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Любив коней та випити, не дожив тиждень до дня народження. Померла остання людина, яка народилася в XIX столітті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Померла остання людина, яка народилася в XIX столітті. Бразильцю Хосе Пауліну Гомесу було 127 років, він не дожив до свого дня народження тиждень. Про це пише Daily mail. Довгожитель помер від множинних хвороб внутрішніх органів ще 28 липня, але преса про це дізналася тільки сьогодні.

У Хосе залишилося семеро дітей, 25 онуків, 42 правнуки та 11 праправнуків. "Він не любив нічого промислового, тільки сільське та натуральне. Вирощував курчат і свиней, вся їжа була тільки звідси. А ще він завжди любив пригубити", - розповіла його онука. Чоловік майже до кінця життя їздив на конях та підтримував фізичну активність.

Свідоцтво про шлюб від 1917 року показує, що він міг народитися 4 серпня 1895 року. Вже пройшли його похорони: 29 липня Гомес знайшов останній притулок на кладовищі Коррего-душ-Фіалуш у Педра-Боніта. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в 2017 році в Ізраїлі помер Ісраель Крістал - на той момент найстаріший чоловік на планеті Земля. Йому було 113 років.

Після цього, в 2020 році, в Японії помер Тітец Ватанабе, який вважався найстарішим чоловіком планети, йому теж було 113 років. У квітні 2022 року в Японії померла бабуся Танака. Супердовгожительці Кане Танако було 119 років. Останнім часом вона часто хворіла та лікувалася вдома та у госпіталі.

Джерело:
До списку новин