загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уже не фантастика: Вчені розробили "хімічний коктейль", який здатен відвернути старість

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вченим вдалося розробити коктейль зі спеціальних хімічних речовин, який здатен повністю омолодити все тіло, від очей до мозку, повертаючи до більш молодого стану. Автори диво-коктейлю уже називають його багатообіцяючим новим відкриттям. Про дослідження розповідається у науковому журналі Aging. Команда вчених складалася з дослідників з Гарвардської медичної школи та Массачусетського технологічного інституту, передають Патріоти України. "Ми визначили шість хімічних коктейлів, які менш ніж за тиждень і без шкоди для клітинної ідентичності відновлюють молодий геномний профіль транскриптів (молекул РНК) і скасовують транскриптомний вік", – йдеться в статті.

Це відкриття, як зазначають вчені, показує, що омолодження шляхом зміни віку можна досягти "не лише генетичними, але й хімічними засобами".

Дослідники стверджують, що виявили шість методів лікування, які дозволяють зупинити старіння клітин та повернути їх до більш "молодого стану". При цьому таке лікування не призводить до небезпечного нерегульованого росту клітин. Однак, говорити про те, що люди здолали старість наразі ще рано, пише Futurism.

Дослідження проводилися на лабораторних тканинах і показали "обнадійливі результати" під час тестів на мишах і мавпах. Проте, станом на зараз, жоден з створених коктейлів не було протестовано на людях.

Викладач Гарвардської медичної школи Девід Сінклер, який був головним дослідником проєкту стверджує, що підготовка до фази випробувань на людях уже триває.

"Донедавна найкраще, що ми могли зробити – це уповільнити старіння. Нові відкриття свідчать про те, що тепер ми можемо це змінити", – заявив вчений у прес-релізі щодо результатів дослідження. В межах дослідження вчені вивчали молекули, які присутні у деяких видів тварин і здатні перепрограмувати будь-які клітини організму на плюрипотентні стовбурові клітини, які здатні перетворитися на будь-який тип клітин всередині організму.

Саме завдяки таким клітинам деякі тварини мають здатність відрощувати втрачені кінцівки чи роги. Вчені протестували їх на спеціалізованих клітинних культурах, у яких було помітно певні маркери старіння. На основі цих лабораторних досліджень було визначено шість хімічних комбінацій, які, за словами вчених, зупиняють старіння всього за чотири дні лікування. При цьому, на відміну від генної терапії, таке лікування не змінює ідентичність клітин.

До списку новин