загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

106-річна жінка з Іспанії розкрила секрет свого довголіття

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вона каже, що її довге життя пов’язане з тим, що вона щодня насолоджується порцією кавового лікеру. Жінка, яка відсвяткувала своє 106-річчя, народилася 4 грудня 1916 року. Попри свій поважний вік, вона, як і раніше, любить танцювати кілька разів на тиждень, а також грає в карти зі своїми друзями.

І щодня рівно опівдні вона насолоджується своєю щоденною порцією улюбленого напою. Вона сказала місцевим ЗМІ: «Мені досі подобається виглядати красиво. Якщо одного разу я цього не зроблю, моя дочка змусить мене.

Ви повинні дбати про себе. Я ходжу на танці кілька днів на тиждень, граю в карти, багато посміхаюся, а крім того, щодня випиваю порцію кавового лікеру». Довголіття в Оренсі пояснюється якістю життя, термальними ваннами, продуктами місцевого виробництва та відсутністю виробництв, що забруднюють довкілля.

Джерело:
До списку новин