загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найстаріший лікар-практик у світі назвав три правила для збереження гостроти розуму

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

101-річний доктор Говард Такер зі штату Огайо пропрацював неврологом понад 70 років і у своєму віці все ще продовжує приймати пацієнтів, відкладаючи вихід на пенсію. Чоловік навіть потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найстаріший лікар-практик у світі, пише Daily Mail.

Ба більше, містер Такер кинув виклик усім віковим стереотипам, коли в 60 років вирішив вступити на юридичний факультет тільки для того, щоб через сім років скласти іспит адвоката штату Огайо. За роки роботи чоловік виробив правила, які допомагають зберігати гостроту розуму і когнітивні функції.

Головне — чимось зайняти свій мозок, щоб він не "простоював". Крім того, у Такера — здорове соціальне життя. Він і його дружина Сара, 89-річний психіатр-практик, часто ходять обідати з сусідами і друзями.

Довголіття — подарунок Говарду від предків, проте вирішальне значення має його спосіб життя, вважають експерти. Багато людей знаходять мету і сенс у своїй роботі, і вихід на пенсію може поставити під загрозу це.

Ось чому доктор Такер досі приймає пацієнтів щодня з 9 до 18 години. "Моя робота вимагає, щоб я розглянув низку медичних питань і продумував проблеми. Я завжди в курсі останніх досягнень у галузі неврології, тому мій мозок зайнятий", — пояснив він. Такер не відпочивав навіть тоді, коли вирувала пандемія коронавірусу. Попри те, що він був у групі найвищого ризику летального результату хвороби, він допомагав пацієнтам.

Джерело:
До списку новин