загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Продовжуватиму": 102-річна інструкторка з плавання поділилася секретом довголіття (фото)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пеггі Конзак навчила плавати кілька поколінь дітей у місцевій школі та не збирається зменшувати оберти найближчим часом. Жінка має намір працювати так довго, як тільки зможе

102-річна Пеггі Конзак зі штату Орегон, що в США, яка працює інструктором із плавання, назвала можливу причину свого довголіття. Про це пише People. Жінка вже понад п'ятдесят років займається навчанням дітей плавання. Вона є інструкторкою в молодіжній волонтерській організації YMCA. Літня американка поки що не думає про вихід на пенсію.

За її словами, вона має намір працювати так довго, як тільки зможе. Пеггі зазначає, що радість їй приносить спілкування з батьками та їхніми дітьми. "Я часто жартівливо кажу, що продовжуватиму викладати плавання, доки мене не посадять в інвалідне крісло та не покинуть у воді", — каже старенька.

Довгожителька працює двічі на тиждень, а в інші дні із задоволенням відвідує YMCA, щоб просто насолодитися плаванням. Конзак стверджує, що сидіти вдома та нічого не робити — зовсім не для неї. Вона переконана, що основний ключ до її довголіття, відмінної фізичної форми та міцного здоров'я — це активний спосіб життя.

"У цьому віці я можу бути дуже ледачою. А так я приходжу, займаюся плаванням або викладаю, повертаюся додому, почуваюся добре та готова до решти дня", — каже вона. Видання зазначає, що Пеггі народилася в Лос-Анджелесі 5 червня 1921 року. Пізніше вона переїхала в Батті, що в штаті Монтана.

Там вона познайомилася зі своїм чоловіком, коли вони були ще підлітками. У 1945 році подружжя переїхало в Роузбург, де стало "дуже активним" у своїй церкві. Вони прожили в шлюбі 79 років, доки її чоловік не помер у віці 100 років 2021 року. Пеггі регулярно займалася плаванням у YMCA, а згодом разом із подругою стала відвідувати заняття з плавання для батьків і дітей.

Джерело:
До списку новин