загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Науковці назвали нове "магічне число" щоденних кроків для довголіття

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нове дослідження виявило оптимальний темп ходьби, а також ідеальну кількість кроків, яка приносить найбільшу користь. Науковці заявили, що безперечно мета проходити 10 тис. кроків є дуже хорошою, але щоб домогтися користі, насправді не потрібно так багато ходити, пише Eatthis.

Дослідження показало, що 8000 кроків - це нова магічна кількість щоденних кроків, яка продовжить життя. Вчені провели метааналіз даних 12 міжнародних досліджень, що охопили понад 110 тис. учасників.

Провідний автор дослідження Франсиско Б.Ортега, професор кафедри фізичного виховання і спорту Університету Гранади пояснив: "Багато людей думають, що для користі для здоров'я треба проходити близько 10 тис. кроків в день, але це твердження не мало ніякої наукової бази.

Ми вперше показали, що чим більше кроків ви робите, тим краще, і що не існує надмірної кількості кроків".

Джерело:
До списку новин