загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

64-річна жінка посіла п'яте місце в конкурсі довголіття: що вона робить для такого життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

64-річна Емі Хардісом посідає п’яте місце на спеціальному сайті Rejuvenation Olympics, який оцінює швидкість старіння приблизно 4000 учасників. Ця жінка старіє зі швидкістю 0,74 року за кожен хронологічний рік, тобто вона уповільнює свій темп старіння відповідно до епігенетичних тестів ДНК. "У мене 20 років, можливо, 25 років або близько того, і я просто хочу сказати, що я хочу зробити, щоб зробити їх якнайкращими? 84, 85, 86 — це достатньо для мене", - сказала вона виданню Fortune. Хардісом розповіла, що ніколи не приймала вітаміни та добавки. Її секрет повільного старіння не є чимось незвичайним - вона переконана, що ключ до її довголіття полягає у погляді на старіння. 

 "Я просто ціную життєвий досвід і перспективу, яка випливає зі старіння. Ми іноді забуваємо про багатство, яке приносить добре прожите життя", - наголосила жінка.

Згідно з дослідженнями Єльського університету, негативне ставлення до старіння може скоротити тривалість життя на 7,5 років. Водночас позитивне мислення асоціюється з меншим ризиком серцево-судинних захворювань і покращує роботу мозку.  Хардісон жартома зізнається, що надає перевагу їжі, яку готує сама. Це дозволяє їй їсти переважно здорові продукти і обмежити вживання страв з високим ступенем обробки.

Вона тримається подалі від алкоголю та дотримується харчування, яке включає фрукти, овочі та нежирне м’ясо, що допомагає зменшити ризик хронічних захворювань, таких як хвороби серця, і зберігає мозок сильним у віці. Жінка навіть сама готує хліб. Протягом останніх 50 років Хардісон щодня займалася аеробними вправами по годині. Заняття спорту допомагають їй впоратися зі втратою м’язів і проблемами зі сном, пов’язаними зі старінням, одночасно допомагаючи підтримувати психічне та фізичне здоров’я. Це також зменшує ризик зниження когнітивних функцій, пов’язаного з розвитком деменції. 

Хардісон ставить на перше місце спілкування з близькими людьми. Активне соціальне життя зменшує ризи розвитку деменції та інших хронічних захворювань, які призводять до ранньої смерті.  "Ми з чоловіком весь час дивилися одне на одного і говорили: "Сподіваюся, я перша", — каже вона.

Джерело:
До списку новин