загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Нові ціни на ліки з 1 березня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 1 березня в Україні набирає чинності постанова Кабінету міністрів щодо стабілізації цін на лікарські засоби. Уряд обмежив націнки на медикаменти в опті та роздробі.

Очікується, що це забезпечить здешевлення деяких препаратів до 30% За даними МОЗ, до списку увійшли ліки проти застуди та кашлю, антигістамінні препарати, протизапальні та протиревматичні засоби, вітаміни та мікроелементи, ліки проти тиску, противиразкові препарати, очні краплі, назальні спреї та інші.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що Кабінет Міністрів встановив граничну торгову націнку на безрецептурні препарати — не більше 35%, а для рецептурних ліків запроваджено регресивну шкалу націнок.

"Ідеться про обмеження максимальної торгівельної націнки для аптек — не більше 35% для безрецептурних препаратів і регресивну шкалу для рецептурних. Постачальники зможуть додавати не більше 8% до гуртової ціни залежно від вартості препарату", — зазначив прем'єр.

Джерело:
До списку новин