загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Київ – Берлін: діалог триває

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати


Як ми вже повідомляли, на запрошення Всеукраїнської асоціації пенсіонерів Президент Європейського Союзу пенсіонерів, президент Союзу пенсіонерів Німеччини доктор Бернхард ВОРМС (Bernhard Worms) відвідав головний офіс ВАП у Києві, ознайомився з діяльністю Асоціації, її програмами, яким він дав високу оцінку.

 

ВАП організувала зустріч доктора Б. Вормса з директором Інституту геронтології АМН України Безруковим.

 

Завершуючи візит до Києва, Бернхард Вормс запросив голову Ради ВАП Володимира Дзьобака відвідати штаб-квартиру Європейського Союзу пенсіонерів у Берліні.

 

І ось голова Ради Всеукраїнської асоціації пенсіонерів прибув до Берліна, де його прийняв Президент Європейського Союзу пенсіонерів доктор Бернхард Вормс.

 ___________________________________________________________________________________________


Під час зустрічі, що відбувалася в обстановці повного взаєморозуміння, В.Дзьобак розповів про те нове, що з'явилося в роботі ВАП за час, що минув після відвідання Б. Вормсом Києва. Справді, за цей порівняно невеликий період ВАП істотно просунулася шляхом удосконалення своєї діяльності задля благородної мети - підвищення якості життя літніх людей в Україні.

 

Почала виходити газета ВАП "50 плюс" (для тих, кому 50 і більше). Розгорнулася робота по впровадженню програми страхової медицини. На повну потужність почала діяти медична програма ВАП. Започатковано програму "Освіта дорослих". Наповнилася новим змістом гендерна програма. Програма знижок на товари та послуги поширилася на нові регіони України. Якщо на час відвідання Києва доктору Вормсу показували каталог підприємств, організацій і установ, які беруть участь у програмі знижок на товари та послуги, де було вміщено 250 партнерів ВАП, то на час зустрічі в Берліні їх кількість зросла до 700, що свідчить про дієвість та ефективність програми.

 

В. Дзьобак і Б. Вормс обговорили шляхи подальшої співпраці. Відбувся також обмін думками про ті проблеми літніх людей, які притаманні не лише нашому суспільству, а й хвилюють пенсіонерів Німеччини та інших країн Європи. Голова Ради ВАП Володимир Дзьобак розповів про те, як актив Асоціації бачить шляхи подолання численних проблем українського суспільства. Зокрема, він розповів про негативне ставлення до фактів дискримінації літніх громадян України за віковим цензом, внаслідок чого має місце різке зниження соціально-політичної ролі пенсіонерів, узагалі літніх людей у житті суспільства. Доктор Вормс дуже зацікавився цією проблемою.

 

"Ми вітаємо Ваші кроки у відстоюванні прав літніх людей в Україні, оскільки ми також вважаємо великою помилкою штучне обмеження сфери діяльності цілого покоління людей, серед яких є мільйони таких, які могли б ще приносити суспільству і державі велику користь, - сказав доктор Вормс. - І одним із завдань нашого Союзу пенсіонерів ми бачимо всебічне роз'яснення як серед політиків, так і серед широкої громадськості тієї простої істини, що не використовувати такий величезний інтелектуальний потенціал - значить не тільки завдати шкоди розвитку своєї країни, але й порушити права людини".

 

Голова Ради ВАП Володимир Дзьобак подякував Президенту Європейського Союзу пенсіонерів доктору Бернхарду Вормсу за гостинний прийом і надану можливість ознайомитись з діяльністю ЄСП, з тими проблемами, які хвилюють і ВАП, і ЄСП, і Німецький Союз пенсіонерів.


До списку новин