загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Делегація ВАП у Німеччині

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На запрошення Президента Європейського Союзу пенсіонерів делегація Всеукраїнської асоціації пенсіонерів відвідала Німеччину з офіційним візитом. Очолив делегацію голова Ради ВАП Володимир Дзьобак; до складу делегації також увійшли: заступник голови Ради Асоціації, головний редактор видань ВАП Олег Кравченко, завідувач медичного відділу ВАП, лікар-хірург Юрій Буковський, начальник Управління у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Севастопольської міської державної адміністрації Любов Биковська.

 

Делегація ВАП відвідала ряд клінік та інтернатів для літніх людей і психічно хворих у Бонні, Лангенфельді, Фрізені, де детально ознайомилася з досвідом соціального захисту інвалідів, літніх громадян, обговорила з німецькими фахівцями різні аспекти медико-соціальної допомоги хворим, зустрілася з політичними та громадськими діячами Кьольна, Берліна, Бонна та інших міст Німеччини. 


– Ми дуже вдячні німецьким колегам, – сказав на завершальній зустрічі в Європейському Союзі пенсіонерів голова делегації В.В.Дзьобак, – за ту величезну увагу і турботу, яку ми постійно відчували в Берліні і в Кьольні, в Бонні і Лангенфельді, у Фрізені і Ксантені.
Ця коротка подорож Німеччиною вмістила в собі і ділові зустрічі, і чудову культурну програму, збагатила нас новими знаннями і враженнями. 

 

Голова Ради ВАП запросив Президента ЄСП доктора Бернхарда Вормса разом з німецькими колегами відвідати головний офіс Всеукраїнської асоціації пенсіонерів у Києві та ознайомитися з роботою регіональних відділень ВАП. Доктор Вормс з вдячністю прийняв запрошення і запевнив, що контакти з українськими колегами будуть продовжені.


До списку новин