загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Значення оптимізму сильно перебільшено — дослідження

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Значення оптимізму сильно перебільшено — дослідження

Люди схильні перебільшувати значення оптимізму в їхньому житті. Дослідження показало, що успіхи людини не так вже сильно залежать від позитивного настрою.

Такого висновку дійшли вчені з Університету Юти після кількох експериментів, пише The Daily Mail.

У першому експерименті добровольці мали вирішити складну математичну задачу. Перед цим вони тренувалися, а незадовго до тесту організатори за результатами підготовки розповіли учасникам, наскільки високі їхні шанси впоратися із завданням.

Таким чином, учасники, яким передрекли легке рішення задачі, налаштувалися на краще. Експерти спробували передбачити результати тесту, притому що шанси в учасників були приблизно однаковими. Експерти думали, що добровольці, налаштовані оптимістично, впораються із завданням набагато краще. Проте в результаті особливих відмінностей в продуктивності не спостерігалося.

В ході другого експерименту добровольці вирішували головоломку «Де Уоллі?» (на картинках потрібно знайти певного персонажа). Експерти припускали, що оптимістична група впорається з нею на 33% краще. Ті, хто налаштувався на успішний результат, не здавалися на 20% довше. Проте в результаті їх шанси на успішне вирішення завдання виявилися лише на 5% вище. Після кожного завдання добровольці оцінювали, наскільки добре їм вдалося впоратися.

У третьому експерименті добровольцям показали анкети 99 учасників, які виконували завдання, і попросили припустити, наскільки вони були успішними. Анкета містила інформацію про компетентність, продуктивність і рівень оптимізму кожного учасника. Фахівці дійшли висновку, що люди вважали компетентність і продуктивність приблизно рівнозначними, а ось оптимізм сильно переоцінювали. Тому дослідники попереджають, що продуктивність залежить не тільки від рівня оптимізму.

До списку новин