загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Спростовано міф про те, що нервові клітини не відновлюються

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Спростовано міф про те, що нервові клітини не відновлюються

Дослідники з Колумбійського університету зафіксували зростання нових нейронів у дорослому мозку.

Вчені відзначають, що виявлені нейрони відіграють важливу роль у формуванні спогадів і вважають, що отримані результати допоможуть у лікуванні деяких психічних розладів. В офіційному прес-релізі Колумбійського університету йдеться, що більшість клітин мозку формується ще до народження, але в деяких ділянках їх зростання продовжується і в зрілому віці. Зокрема, процес зростання триває в зубчастій звивині, розташованій в гіпокампі — ділянці відповідальній за спогади і навчання.

Але, оскільки зубчаста звивина занадто мала, її вивчення супроводжувалося труднощами. Тепер вчені змогли відкрити завісу таємниці, і зафіксувати процес формування нових нейронів в мозку мишей. Вони виявили, що молоді клітини відрізняються більшою збудливістю, ніж старі. Проте, через 6 тижнів їхня підвищена активність падає. Вчені вважають, що їхнє основне завдання полягає в тому, щоб розрізняти схожий, але різний досвід.

Автори дослідження вважають, що отримані ними результати допоможуть у лікуванні деяких психічних розладів «від тривожності і перепадів настрою до посттравматичного стресового розладу». За словами Мазена Кірбека, нездатність відчути різницю між двома схожими, але різними подіями (наприклад, сплутати постріл з гучним вихлопом, виробленим автомобілем) є частим симптомом подібних розладів.

До списку новин