загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ліки обійшлися українцям у 27 мільярдів гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У 2012 році  українці придбали ліків на 17% більше, ніж у попередньому. Протягом року  аптеками було продано 1 мільярд 260 мільйонів упаковок лікарських засобів на загальну суму в 27 мільярдів гривень.  З 9 тисяч найменувань ліків приблизно 70% є безрецептурними.  Про це на прес-конференції повідомив голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов. Він зазначив, що в 2012 році на території  України працювало 14,8 тисяч аптек, 5 тисяч з яких є аптечними пунктами при лікарнях. Збільшилася кількість аптек у сільській місцевості.

Олексій Соловйов зауважив, що кожен українець витратив на рецептурні лікарські засоби близько 60 доларів. У Польщі аналогічній показник вдвічі більший, але це не означає, що українці менше хворіють,  просто вони більше займаються самолікуванням.

Нагадаємо, що з 29 грудня 2012 року в Україні було заборонено продавати ліки в аптечних кіосках.

 Дана Суліменко,

спеціальний кореспондент ВАП

До списку новин