загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Червоне вино сприяє боротьбі з раком

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Резвератрол - на даний час відома хімічна сполука. Червоне вино, як виявилось, залишається ефективним проти раку навіть після того, як організм перетворює його в інші сполуки. Це оптимістичні дані дослідження, зробленого у Лестерському університеті у Великій Британії та опублікованого в журналі “Science Translational Medicine”.

Висновок університету зазначає, що це - важливе відкриття, оскільки резвератрол метаболізується дуже швидко. Раніше вчені вважали, що рівень виокремленої хімічної речовини падає надто швидко, щоб зробити його придатним для використання у клінічних випробуваннях. Однак нове дослідження показує, що хімічна сполука все ще може бути засвоєна клітинами після того, як вона перетворилася в сульфати резвератролу. Ферменти в клітинах у стані розбити його знову на ресвератрол, а це означає, що рівень ресвератролу в клітинах вищий, ніж передбачалося раніше. По суті, результати, як виявилось, показують, що ресвератрол може бути більш ефективним після того, як він був утворений з сульфату ресвератролу, ніж якби він ніколи не був метаболізований, тому що концентрація досягнена в кінцевому результаті вища.

Наукова команда під керівництвом експерта трансляційного дослідження раку професора Карен Браун з Університету Лейстера застосували сульфат ресвератролу на піддослідних мишах. Дослідники згодом були спроможні виявити вільний резвератрол у плазмі та різноманітних тканинах у мишей.

Це перша пряма ознака того, що резвератрол може бути синтезований у живих тварин з сульфату резвератролу, і дослідники вважають, це може допомогти показати, яким чином резвератрол може мати позитивні наслідки для тварин.

Дослідження також показало, що резвератрол, генерований з сульфату резвератролу, здатний до сповільнення росту ракових клітин, змушуючи їх перетравлювати їх же внутрішні складові та не даючи їм ділитися.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин