загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Гімнастика : Вправи на розтягування та гнучкість для пар

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Затиснуті м'язи сковують людину в цілому. Ці п'ять вправ для розтягування ваших м'язів і м'язів вашого партнера швидко зроблять вас знову гнучкими.

«Ефективне розтягування м'язів досить сильно пов'язане з емоційною розрядкою, - каже тренер з фітнесу д-р Сабіна Сонс, - чим менше психічного напруження, тим менше напруження в м'язах». Це хороша мотивація для розтягування, яке робить м'язи більш пластичними і довшими, а тому більш рухливішими. «Цього домогтися можна буде тільки у тому випадку, якщо відчуття під час розтягування здаватимуться дещо неприємними, - продовжує розповідати експерт з релаксації, -  і як показує досвід, люди, які займаються у парі, витриваліші». Щоправда розтягування в жодному випадку не повинно викликати біль.

Великий плюс при проведенні вправ на розтягування м'язів удвох з партнером: у той час, як партнер допомагає при розтягуванні, той хто розтягується може повністю сконцентруватися на своєму диханні і оптимально розслабитися. Під час гімнастичних вправ рахуйте до двадцяти - саме на стільки потрібно затримати позицію у кожній вправі. Розтягуйтеся п'ятьма шляхами з Сабіною Сонс.

Піднята вверх нога

Ляжте на спину на килим для тренувань або на траву. Ваші руки повинні лежати вздовж тіла, ліва нога на землі, права нога витягнута вертикально вгору, стопа при цьому зігнута.

Ваш партнер стоїть з правого боку від вас у позиції з виставленою вперед ногою. Партнер нахиляє вашу ногу у напрямку до голови, поки не з'явиться дещо неприємне відчуття від розтягування. Після цього робимо теж саме з іншою ногою. Тоді міняйтеся ролями з партнером. В цій вправі ви розтягуєте задню частину стегон.

Руки догори

Сядьте в положенні прямо на килимі або на підлозі, ноги зручно зігніть. Руки зігнуті у формі літери "U" на рівні плечей. Ваш партнер стає позаду вас та притискає стегна до спини. Тепер візьміться обома руками за передпліччя одне одного: далі ваш партнер плавно нахиляє ваші руки назад, поки ви не відчуєте бажане напруження м‘язів. Завершивши вправу, поміняйтеся ролями. У цій вправі ви розтягуєте м'язи грудної клітки.

Нахили голови

Сядьте на стільчику прямо. Ваш партнер розташовується позаду вас і натискає руками на ваші плечі донизу. Ви схиляєте вашу голову наліво, аж поки не відчуєте, як в області від правого вуха і аж до правого плеча з'являється тягнуче відчуття. Такі самі вправи зробіть з іншим боком шиї. Далі поміняйтеся ролями. Вправа розтягує м'язи шиї та потилиці.

Повороти тулуба

Сядьте на стільчику у позицію вершника. Візьміть в обидві руки палицю або ручку від мітли і тримайте її горизонтально за вашими плечима. Ваш партнер береться за зовнішні кінці палиці і за їхньою допомогою повертає ваш тулуб та голову у праву сторону. Увага: не повертайте таз. Повертайтесь доти, допоки не відчуєте легкий біль у талії та в нижній частині спини. Далі поверніться у інший бік. Не забудьте помінятися ролями з партнером. Вправа розтягує м'язи попереку та нижньої частини спини.

Розтягнення тазових м‘язів

Сядьте на підлогу, стопи ніг з'єднайте разом, коліна і стегна розведені в боки. Нахиліться вперед і охопіть долонями стопи. Ваш партнер кладе свої руки на нижню частину спини і м‘яко нахиляє вперед у напрямку по діагоналі, допоки у внутрішній частині вашого стегна з'явиться тягнуче відчуття. Поміняйтеся ролями з партнером. Вправа розтягує внутрішню частину ноги.

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин