загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Не старіти? Адже це так просто!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як не старіти, як довше зберегти молодість? Кожен з нас, напевно, ставить собі це питання. Немає людини, яка не хотіла б виглядати і відчувати себе молодшою за свої роки. І насамперед це стосується жінок. Щоб залишатися якомога довше молодими, окрім здорового способу життя та підтримки тіла в тонусі (про що нам усім давно відомо), людському мозку  необхідне також тренування.

Зізнайтеся, чи давно ви пробували зробити щось нове, щось зовсім незвичне для вас? Чи не загрузнули ви в рутині життєвих буднів? Чи знаєте ви, що тільки завдяки підтримці належного рівня пізнавальної функції мозку, можна зберегти його активність і уникнути старечої деградації? Неврологами встановлено, що працюючий орган довше зберігає свою функціональність. Щоденне отримання нових знань, заняття улюбленою справою, освоєння нових навичок допомагає підтримувати здоров'я мозку.

Отже, щоб мозок довше залишався молодим, необхідно завантажувати його роботою. І ця робота, перш за все, повинна бути приємною! Новий позитивний досвід і вирішувані проблеми стимулюють вироблення речовини «дофамін». Підвищений рівень дофаміну впливає на активність, швидкість реакції, мотивацію до діяльності, здатність до навчання і почуття задоволення, а недостатність цієї речовини призводить до зниження пам'яті, інтелектуальних функцій та уваги.

Жінці необхідно стимулювати свій мозок, вивчаючи нові речі і переживаючи нові відчуття, особливо після 50-ти. Це не тільки зробить її життя цікавішим і врятує від нудьги, але й допоможе зберегти молодість. Від цього безпосередньо залежить психічне і фізичне здоров'я жінки. Робіть те, що підвищує самоповагу, приносить вам відчуття радості і повноти життя.

Ось декілька речей, здатних надихнути вас:

• Почніть писати розповіді, складати вірші, записувати свої спогади;

• Приєднайтеся до якогось співтовариства, клубу або групи в соціальних мережах, відновіть старі знайомства і знайдіть нових друзів, спілкуйтеся з ними;

• Знайдіть нове захоплення: почніть малювати, в'язати, фотографувати, розписувати посуд, навчіться грати в теніс і т.п.;

• Почніть свій бізнес (наприклад, продаючи плоди своєї творчості в Інтернеті);

• Вивчайте іноземні мови;

• Заведіть домашню тварину, займіться її навчанням і дресируванням;

• Здійсніть подорож, хоча б одноденну ...

Цей список можна продовжувати до безкінечності, все залежить від ваших інтересів, здібностей і тієї мрії, яка є у кожного і здійснення якої відкладалося «на потім». Прагніть до своєї мрії, досягайте нових вершин - це допоможе вам подивитись на світ довкола себе свіжим поглядом. А це означає, що швидке старіння мозку вам не загрожуватиме.

 Дана Суліменко,

спеціальний кореспондент ВАП

До списку новин